ATSILIEPIMAI

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 25 reviews
by Daiva on D. Mikulio įmonė

Puiki mokykla!Noreciau padekoti p.Mikulieniai ir labiausiai instruktoriui Vytui už mokyma, patarimus, kantrybe! Aciu jums už viska!!!

by Dalia on D. Mikulio įmonė

Pats geriausias instruktorius Kaune yra D.Mikulis, labai kantriai mokina, visas klaidas išaiškina, aiškina kas neaišku, duoda protingų pamokų. Kitokio instruktoriaus Kaune nerasite, arba labai ilgai užtruksite ir prarasite daug pinigų besimokydami kitur.

by Laura on D. Mikulio įmonė

Ačiū Petrui,islaikiau iš pirmo karto. Griežtas,bet teisingas. Aiškina tol kol suvoki savo klaidas.

by Ernesta on D. Mikulio įmonė

Tik geriausi atsiliepimai apie šią vairavimo mokyklą. Jei visi taip mokytų, sąžiningai, su tokiu nuoširdumu atsidavę savo darbui, avarijų Kauno mieste nebūtų.

by Sandra on D. Mikulio įmonė

Puiki mokykla ir personalas. Norėčiau padėkoti už mokymą ir kantrybę.Siūlau šią mokyklą ir tik šią. Puikus instruktorius Rimantas. Ačiū už viską.

by Laimutė on D. Mikulio įmonė

Mokiausi su vairavimo mokytoju Rimu. Kantrybės turintis žmogus, nes man aiškinti reikdavo ne du ir ne tris kartus tą patį. Dabar jau vairuoju pati, nes egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju visoms vyresnio amžiaus moterims būtent šį vairavimo mokytoją, nesigailėsit. Ši vairavimo mokykla pati geriausia. Čia tikrai MOKO VAIRUOTI. Ačiū

by Agnė on D. Mikulio įmonė

Būsimi vairuotojai, rekomenduoju šią vairavimo mokyklą!!!Jei norite išmokti vairuoti, įgauti teorinių žinių be vargo išlaikyti egzaminus ir tiesiog gerai praleisti laiką vairuojant!!!Mokyklos vadovas Darius išmanantis savo darbą bei bendravimo kultūrą!10 balų!!!!

by Justina on D. Mikulio įmonė

Nuoširdžiai noriu padėkoti šiai vairavimo mokyklai už visas suteiktas žinias, informaciją ir pagalbą laikantis teises. O ypač norėčiau padėkoti instruktoriui Rimantui. Ačiū 🙂

by Justina on D. Mikulio įmonė

Nuoširdžiai noriu padėkoti šiai vairavimo mokyklai už visas suteiktas žinias, informaciją ir pagalbą laikantis teises. O ypač norėčiau padėkoti instruktoriui Rimantui. Ačiū 🙂

by Povilas on D. Mikulio įmonė

Labai rekomenduoju instruktorių Darių. Mielai atsako į klausimus, priderina pamokas pagal silpnas vietas ir norus, suderinama net vairavimo laiką pagal tave. Nešaukia, aiškina daug kartų tą patį, kol tampa aišku. Tikrai aukšta kokybė. Rekomenduoju.

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»