ATSILIEPIMAI

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 20 reviews
by Laimutė on D. Mikulio įmonė

Mokiausi su vairavimo mokytoju Rimu. Kantrybės turintis žmogus, nes man aiškinti reikdavo ne du ir ne tris kartus tą patį. Dabar jau vairuoju pati, nes egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju visoms vyresnio amžiaus moterims būtent šį vairavimo mokytoją, nesigailėsit. Ši vairavimo mokykla pati geriausia. Čia tikrai MOKO VAIRUOTI. Ačiū

by Agnė on D. Mikulio įmonė

Būsimi vairuotojai, rekomenduoju šią vairavimo mokyklą!!!Jei norite išmokti vairuoti, įgauti teorinių žinių be vargo išlaikyti egzaminus ir tiesiog gerai praleisti laiką vairuojant!!!Mokyklos vadovas Darius išmanantis savo darbą bei bendravimo kultūrą!10 balų!!!!

by Justina on D. Mikulio įmonė

Nuoširdžiai noriu padėkoti šiai vairavimo mokyklai už visas suteiktas žinias, informaciją ir pagalbą laikantis teises. O ypač norėčiau padėkoti instruktoriui Rimantui. Ačiū 🙂

by Justina on D. Mikulio įmonė

Nuoširdžiai noriu padėkoti šiai vairavimo mokyklai už visas suteiktas žinias, informaciją ir pagalbą laikantis teises. O ypač norėčiau padėkoti instruktoriui Rimantui. Ačiū 🙂

by Povilas on D. Mikulio įmonė

Labai rekomenduoju instruktorių Darių. Mielai atsako į klausimus, priderina pamokas pagal silpnas vietas ir norus, suderinama net vairavimo laiką pagal tave. Nešaukia, aiškina daug kartų tą patį, kol tampa aišku. Tikrai aukšta kokybė. Rekomenduoju.

by Gintaras on D. Mikulio įmonė

Visiem patariu rinktis šią mokyklą Kaišiadoryse. Paruošia ir išmoko puikiai!Instruktorius Vytautas labai kantrus ir dedantis visas pastangas išmokyti vairuot.

by Salomėja on D. Mikulio įmonė

Už suteiktas žinias ir praktinius įgūdžius dėkinga nuostabiam ,kantriam instruktoriui p.Rimantui Garniui.Tai puikus instruktorius .Rekomenduosiu tik Jus,ponas Rimantai.Sėkmės ir daug daug kantrybės Jūsų sunkiame darbe

by Povilas on D. Mikulio įmonė

Labai norėčiau padėkoti vairavimo mokytojui Vytautui, kuris turi auksinę kantrybę. Ačiū už pamokas, paaiškinimus, pamokymus vairavimo mene.

by Sigita on D. Mikulio įmonė

Mokiausi kitoje vairavimo mokykloje, kurioje visus vairavimus važiavau vienu maršrutu. Nutraukiau ten sutartį ir atėjau į Dariaus Mikulio įmonę. Mokėmės vairuoti, o ne žubrinom vieną ir tą patį kelią. Egzaminas Regitroje iš pirmo karto. Labai AČIŪ Dariui Mikuliui, kuris permokino blogus įpročius, įgytus netinkamai mokius kitiems. Sėkmės jūsų vairavimo mokyklai.

by Jurgita Džekčiorienė on D. Mikulio įmonė

Norėčiau padėkoti D. Mikulio vairavimo mokyklos instruktoriui Vytautui už kantrybę, emocinį stabilumą, pateiktus patarimus, mokantis vairuoti. Nuoširdus ačiū poniai Mikulienei už taikliai pasakytus žodžius prieš vairavimo egzaminą. Dėkui ponui Mikuliui už profesionalias, praktiškas teorijos paskaitas. Šioje mokykloje dirba tikrai savo darbą išmanantys žmonės. Ačiū, Jums.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»