ATSILIEPIMAI

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 11 reviews
by Jurgita Džekčiorienė on D. Mikulio įmonė

Norėčiau padėkoti D. Mikulio vairavimo mokyklos instruktoriui Vytautui už kantrybę, emocinį stabilumą, pateiktus patarimus, mokantis vairuoti. Nuoširdus ačiū poniai Mikulienei už taikliai pasakytus žodžius prieš vairavimo egzaminą. Dėkui ponui Mikuliui už profesionalias, praktiškas teorijos paskaitas. Šioje mokykloje dirba tikrai savo darbą išmanantys žmonės. Ačiū, Jums.

Dėkoju Dariaus M. vairavimo mokyklai, už suteiktas teorines ir praktines žinias. Didelis AČIŪ! vairavimo mokytojui Rimantui už malonų ir šiltą bendravimą,supratimą,kantrybę ir palaikymą. Linkiu kuo geriausios kloties ir sekmės darbe. AČIŪ!😀

Norėčiau padėkoti, Dariaus M. vairavimo mokyklai, už suteiktas teorines ir praktines žinias. Didelis AČIŪ! vairavimo mokytojui Rimantui už malonų ir šiltą bendravimą, supratimą, kantrybę ir palaikymą .Linkiu kuo geriausios kloties ir sėkmės darbe! AČIŪ!!

by Vytautas on D. Mikulio įmonė

Nuostabi vairavimo mokykla !!!

by Vytautė on D. Mikulio įmonė

Puikiai atitinka įmonės aprašymą-tikras mokymas.Dėkoju instruktoriui D.Mikuliui už kantrybę ir ne tik puikius patarimus vairuojant,bet ir gyvenimiškus patarimus.Rekomenduoju visiems būtent šią mokyklą,na, o ir pasirinkus mokytis čia,turbūt visos avarijos pasibaigtų Kaune 😛 Sėkmės ir dar kartą ačiū 🙂

by Karolina on D. Mikulio įmonė

Likau patenkinta sia vairavimo mokykla 🙂 ir labai dekoju instruktoriui Petrui uz kantrybe 🙂

by Ernesta on D. Mikulio įmonė

Labai labai rekomenduoju visiems, norintiems tikrai išmokti vairuoti 🙂 Ačiū Dariui Mikuliui už labai naudingas teorijos pamokas.Dar didesnis AČIŪ vairavimo instruktoriui Petrui, kad padėjo "įveikti" Kauną :))))Jūs JĖGA!!!!!

Džiaugiuos, kad pasirinkau šią mokyklą ir tuo pačiu rekomenduoju visiems! Ypatingai norėčiau padėkoti instruktoriui Vytautui ir Gytei Mikulienei už tai jog visada buvo galimą surasti kompromisą vairavimo pamokoms. Tikrai visiem rekomenduoju šią mokyklą, manau, kad tai geriausia vairavimo mokykla Kaišiadoryse!

Visiems rekomenduoju šią mokyklą,kurioje yra teikiamos aukščiausios kokybės paslaugos! Visada lengvai ir greitai galima susitarti dėl abioms pusėms patogaus vairavimo laiko. Ypatingai dėkoju Dariui Mikuliui, kuris ne tik viską puikiai išdėstė ir išmokė vairuoti, bet ir nuolat skatino nepasiduoti, nugalėti baimę ir siekti užsibrėžto tikslo.

by Monika on D. Mikulio įmonė

Labai noriu padėkoti D.Mikuliui, G.Mikulienei ir Vytui už kantrybę kurios tikrai prireikė su manimi ilgą laiką. Džiaugiuosi įveikus baimę kelyje, pasiekus savo vieno iš gyvenimo tikslų ir išlaikius teises. AČIŪ :))

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»