ATSILIEPIMAI

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

D. Mikulio įmonė
Average rating:  
 32 reviews
 by Kristina

Pacios didziausios rekomendacijos!!! Mokykla puikiai paruosia mokinius. O Gyte Mikuliene is viso auksinis zmogus, jeigu ne ji, nebuciau islaikius teisiu.

 by Odeta

Rekomenduoju! Puiki mokykla!!! Ačiū, instruktoriui Mantui!!!😊

 by Austėja

Labai aukštos kokybės mokymas, puikiai paaiškina tavo klaidas ir pataria, kaip jų nedaryti. Instruktorius Darius labai kantrus ir puikus mokytojas, didelis ačiū jam. Tikrai patariu rinktis šią mokyklą.

 by Miglė

Geriausi atsiliepimai apie šią mokyklą. Didelis ačiū Dariui Mikuliui, už kantrybę, gera mokymą. Viska labai gerai išaiškina. Rekomenduoju.

 by Eglė L.

Puiki vairavimo mokykla! Tiek teorijos, tiek praktinį egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū geriausiam instruktoriui Mantui!!!

 by Mantas

Ačiū instruktoriui Mantui už žinias, naujus įgūdžius ir geras emocijas

 by Austėja

Rekomenduoju mokytis būtent šioje mokykloje. Čia atėjęs supranti, jog vairavimas tai ne tik mechaninis darbas, bet ir galvojimas apie kitus ir jų saugumą. Instruktorius visada pastebi klaidas ir duoda patarimų, kaip jų nedaryti. Už tai didelis ačiū Dariui Mikuliui, pakeitėte mano požiūrį į vairavimą 🙂

 by Daiva

Puiki mokykla!Noreciau padekoti p.Mikulieniai ir labiausiai instruktoriui Vytui už mokyma, patarimus, kantrybe! Aciu jums už viska!!!

 by Dalia

Pats geriausias instruktorius Kaune yra D.Mikulis, labai kantriai mokina, visas klaidas išaiškina, aiškina kas neaišku, duoda protingų pamokų. Kitokio instruktoriaus Kaune nerasite, arba labai ilgai užtruksite ir prarasite daug pinigų besimokydami kitur.

 by Laura

Ačiū Petrui,islaikiau iš pirmo karto. Griežtas,bet teisingas. Aiškina tol kol suvoki savo klaidas.

Page 1 of 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»