ATSILIEPIMAI

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

D. Mikulio įmonė
Average rating:  
 28 reviews
by Eglė L. on D. Mikulio įmonė

Puiki vairavimo mokykla! Tiek teorijos, tiek praktinį egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū geriausiam instruktoriui Mantui!!!

by Mantas on D. Mikulio įmonė

Ačiū instruktoriui Mantui už žinias, naujus įgūdžius ir geras emocijas

by Austėja on D. Mikulio įmonė

Rekomenduoju mokytis būtent šioje mokykloje. Čia atėjęs supranti, jog vairavimas tai ne tik mechaninis darbas, bet ir galvojimas apie kitus ir jų saugumą. Instruktorius visada pastebi klaidas ir duoda patarimų, kaip jų nedaryti. Už tai didelis ačiū Dariui Mikuliui, pakeitėte mano požiūrį į vairavimą 🙂

by Daiva on D. Mikulio įmonė

Puiki mokykla!Noreciau padekoti p.Mikulieniai ir labiausiai instruktoriui Vytui už mokyma, patarimus, kantrybe! Aciu jums už viska!!!

by Dalia on D. Mikulio įmonė

Pats geriausias instruktorius Kaune yra D.Mikulis, labai kantriai mokina, visas klaidas išaiškina, aiškina kas neaišku, duoda protingų pamokų. Kitokio instruktoriaus Kaune nerasite, arba labai ilgai užtruksite ir prarasite daug pinigų besimokydami kitur.

by Laura on D. Mikulio įmonė

Ačiū Petrui,islaikiau iš pirmo karto. Griežtas,bet teisingas. Aiškina tol kol suvoki savo klaidas.

by Ernesta on D. Mikulio įmonė

Tik geriausi atsiliepimai apie šią vairavimo mokyklą. Jei visi taip mokytų, sąžiningai, su tokiu nuoširdumu atsidavę savo darbui, avarijų Kauno mieste nebūtų.

by Sandra on D. Mikulio įmonė

Puiki mokykla ir personalas. Norėčiau padėkoti už mokymą ir kantrybę.Siūlau šią mokyklą ir tik šią. Puikus instruktorius Rimantas. Ačiū už viską.

by Laimutė on D. Mikulio įmonė

Mokiausi su vairavimo mokytoju Rimu. Kantrybės turintis žmogus, nes man aiškinti reikdavo ne du ir ne tris kartus tą patį. Dabar jau vairuoju pati, nes egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju visoms vyresnio amžiaus moterims būtent šį vairavimo mokytoją, nesigailėsit. Ši vairavimo mokykla pati geriausia. Čia tikrai MOKO VAIRUOTI. Ačiū

by Agnė on D. Mikulio įmonė

Būsimi vairuotojai, rekomenduoju šią vairavimo mokyklą!!!
Jei norite išmokti vairuoti, įgauti teorinių žinių be vargo išlaikyti egzaminus ir tiesiog gerai praleisti laiką vairuojant!!!
Mokyklos vadovas Darius išmanantis savo darbą bei bendravimo kultūrą!
10 balų!!!!

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»