ATSILIEPIMAI

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

D. Mikulio įmonė
Average rating:  
 31 reviews
by Odeta on D. Mikulio įmonė

Rekomenduoju! Puiki mokykla!!! Ačiū, instruktoriui Mantui!!!😊

by Austėja on D. Mikulio įmonė

Labai aukštos kokybės mokymas, puikiai paaiškina tavo klaidas ir pataria, kaip jų nedaryti. Instruktorius Darius labai kantrus ir puikus mokytojas, didelis ačiū jam. Tikrai patariu rinktis šią mokyklą.

by Miglė on D. Mikulio įmonė

Geriausi atsiliepimai apie šią mokyklą. Didelis ačiū Dariui Mikuliui, už kantrybę, gera mokymą. Viska labai gerai išaiškina. Rekomenduoju.

by Eglė L. on D. Mikulio įmonė

Puiki vairavimo mokykla! Tiek teorijos, tiek praktinį egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū geriausiam instruktoriui Mantui!!!

by Mantas on D. Mikulio įmonė

Ačiū instruktoriui Mantui už žinias, naujus įgūdžius ir geras emocijas

by Austėja on D. Mikulio įmonė

Rekomenduoju mokytis būtent šioje mokykloje. Čia atėjęs supranti, jog vairavimas tai ne tik mechaninis darbas, bet ir galvojimas apie kitus ir jų saugumą. Instruktorius visada pastebi klaidas ir duoda patarimų, kaip jų nedaryti. Už tai didelis ačiū Dariui Mikuliui, pakeitėte mano požiūrį į vairavimą 🙂

by Daiva on D. Mikulio įmonė

Puiki mokykla!Noreciau padekoti p.Mikulieniai ir labiausiai instruktoriui Vytui už mokyma, patarimus, kantrybe! Aciu jums už viska!!!

by Dalia on D. Mikulio įmonė

Pats geriausias instruktorius Kaune yra D.Mikulis, labai kantriai mokina, visas klaidas išaiškina, aiškina kas neaišku, duoda protingų pamokų. Kitokio instruktoriaus Kaune nerasite, arba labai ilgai užtruksite ir prarasite daug pinigų besimokydami kitur.

by Laura on D. Mikulio įmonė

Ačiū Petrui,islaikiau iš pirmo karto. Griežtas,bet teisingas. Aiškina tol kol suvoki savo klaidas.

by Ernesta on D. Mikulio įmonė

Tik geriausi atsiliepimai apie šią vairavimo mokyklą. Jei visi taip mokytų, sąžiningai, su tokiu nuoširdumu atsidavę savo darbui, avarijų Kauno mieste nebūtų.

Page 1 of 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»